Strona główna  - Miejsca biwakowe
Miejsca biwakowe
   Na zagospodarowanie turystyczne Parku składa się sieć ścieżek edukacyjnych, szlaków pieszych, spacerowych, rowerowych oraz konnych. Ich trasy oznaczone są  międzynarodowymi symbolami. W najatrakcyjniejszych miejscach znajdują się tablice informacyjne z opisami, panoramami i mapami.
   Na terenie GPN nie ma bazy noclegowej i żywieniowej, ale na obrzeżach zlokalizowane są schroniska turystyczne na Turbaczu, Starych Wierchach i Maciejowej. Turyści dysponujący własnymi namiotami mogą skorzystać z 2 miejsc biwakowych, które funkcjonują w sezonie letnim na polanie Trusiówka (w Lubomierzu – Rzekach) i Oberówka (w Koninkach).

   W ostatnich latach prężnie rozwija się zaplecze turystyczne w otulinie Parku. Gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, hotele, oprócz noclegów i wyżywienia proponują liczne atrakcje związane m.in. z poznawaniem przyrody i kultury Gorców. Warto zapoznać się z ich ofertami. Liczne kontakty zarówno internetowe, e-mailowe jak i teleadresy zamieszczamy w poszczególnych zakładkach.
 
                                Krystyna Popko - Tomasiewicz
 
 
Positive-Power
KSIĘGA GOŚCI | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ ZNAJOMEMU | MAPA STRONY
BIP
Wersja polska
Wersja niemiecka
Wersja angielska