Strona główna  - Pracownicy
Pracownicy

 

 

Lp Nazwisko, Imię Funkcja nr telefonu e-mail
 1 Armatys Paweł st. specjalista ds. udostępniania Parku  zobacz więcej 66O460039; 18/3317207 w. 46 pawel.armatys@gorcepn.pl
 2 Białoń Joanna sprzątaczka  .  
 3 Cebula Wladysław podleśniczy O.O.Turbacz 66O471234; 18/3315281 wladyslaw.cebula@gorcepn.pl
 4 Chwistek Kazimierz adiunkt w pracowni naukowo - edukacyjnej    zobacz więcej 66O457729; 18/3317207 w.44 kazimierz.chwistek@gorcepn.pl
 5 Czarnota Paweł kierownik pracowni naukowo - edukacyjnej   zobacz więcej 66O450319; 18/3317207 w. 46 pawel.czarnota@gorcepn.pl
 6 Dziki Tadeusz st. strażnik Straży Parku
66O461949; 18/3317207 w.38 tadeusz.dziki@gorcepn.pl              
 7 Gaura Grzegorz leśniczy O.O.Dwór 608687967 grzegorz.gaura@gorcepn.pl
 8 Gaura Stanisława główny księgowy

532853029; 18/3317207 w. 34

stanislawa.gaura@gorcepn.pl
 9 Gierczyk Jerzy st. referent
600381386; 18/3317207 w.35  jerzy.gierczyk@gorcepn.pl
 10 Gierczyk Tadeusz leśniczy O.O.Jaworzyna 608684072; 18/2624183 tadeusz.gierczyk@gorcepn.pl
 11 Gomółka Beata kierownik sekcji administracyjnej 532172043; 18/3317207 w. 36 beata.gomolka@gorcepn.pl
 12 Gomółka Mieczysław leśniczy O.O.Turbacz 503421588; 18/3315281 mieczyslaw.gomolka@gorcepn.pl
 13 Hanula Jan starszy strażnik  O.O.Kudłoń 66O479219  jan.hanula@gorcepn.pl
 14 Hanula Marek drwal, motorniczy
668388843  marek.hanula@gorcepn.pl
 15 Jagieła Bronisław podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O492498  bronislaw.jagiela@gorcepn.pl
 16 Jagoda Bernard  komendant Straży Parku
69498369O; 18/3317094 bernard.jagoda@gorcepn.pl

 17

Jamróz Katarzyna specjalista
6OO377192; 18/3317207 w.42 katarzyna.jamroz@gorcepn.pl
 18 Józefiak Małgorzata specjalista ds udostępniania Parku 600382119; 18/3317944 malgorzata.jozefiak@gorcepn.pl
 19 Kapturkiewicz Grażyna st. księgowy 18/3317207 w.40 grazyna.kapturkiewicz@gorcepn.pl
 20 Klimek Daniel podleśniczy O.O.Kiczora 66O616991  daniel.klimek@gorcepn.pl
 21 Kosiarski Michał leśniczy O.O. Suhora 66O49O273; 18/3317010  michal.kosiarski@gorcepn.pl
 22 Kowalczyk Janusz podleśniczy O.O. Suhora 66O486661  janusz.kowalczyk@gorcepn.pl
 23 Książek-Gierczyk Marta specjalista ds ochrony przyrody

600376595;18/3317207 w.37

marta.ksiazek@gorcepn.pl
 24 Kurzeja Anna P.O. Kierownik Zespołu ds Edukacji i Udostępniania Parku
6OO393127; 18/3317944 anna.kurzeja@gorcepn.pl
 25 Kurzeja Marek zastępca dyrektora GPN 69686632O; 18/3317207 w.32 marek.kurzeja@gorcepn.pl
 26 Kusyk Danuta st. księgowy 18/3317207 w. 39  danuta.kusyk@gorcepn.pl
 27 Loch Jan adiunkt w pracowni naukowo - edukacyjnej    zobacz więcej 66O451711; 18/3317207 w.41 jan.loch@gorcepn.pl
 28 Mysza Marek leśniczy O.O.Kudłoń 6O8681327; 18/3317035 marek.mysza@gorcepn.pl
 29 Mysza Wanda sekretarka 18/3317207 w. 31  
 30 Napora Grzegorz samodzielny referent ds. budownictwa i zaopatrzenia 6OO396569; 18/3317207 w.35 grzegorz.napora@gorcepn.pl
 31 Pająk Stanisław konserwator, kierowca
668384592; 18/3317207 w.35  
 32 Ruciński Marek st. specjalista ds. ochrony przyrody 6OO375266; 18/3317207 w.42 marek.rucinski@gorcepn.pl
 33 Skirliński Jarosław leśniczy O.O.Kiczora 6O8687339; 18/2653965 jaroslaw.skirlinski@gorcepn.pl
 34 Słowik Bogusław podleśniczy O.O. Suhora 66O481456;  boguslaw.slowik@gorcepn.pl
 35 Sopata Halina zastępca głównego księgowego 532853027;    18/3317207 w. 40 halina.sopata@gorcepn.pl              
 36 Sopata Jacek podleśniczy O.O.Kudłoń 66O474721  jacek.sopata@gorcepn.pl
 37 Stefanik Mariola st. specjalista ds. edukacji
6OO395524; 18/3317944 mariola.stefanik@gorcepn.pl
 38 Świerz Hubert st. strażnik O.O. Turbacz 660471698  hubert.swierz@gorcepn.pl
 39 Tomasiewicz Janusz dyrektor GPN 6O2596498; 18/3317207 w.33 janusz.tomasiewicz@gorcepn.pl
 40 Ewa Tram księgowy 18/3317207 w.40 ewa.tram@gorcepn.pl
 41 Trzmiel Wojciech podleśniczy w O.O.Turbacz 66O471832  wojciech.trzmiel@gorcepn.pl
 42 Wąchała Krzysztof konserwator
668414157  krzysztof.wachala@gorcepn.pl
 43 Wójciak Jan podleśniczy O.O.Jaworzyna 66O495399  
 44 Żurek Zbigniew główny specjalista ds. ochony przyrody 6O4241243; 18/3317207 w.43 zbigniew.zurek@gorcepn.pl

 

 
 

 

Positive-Power
KSIĘGA GOŚCI | DODAJ DO ULUBIONYCH | POLEĆ ZNAJOMEMU | MAPA STRONY
BIP
Wersja polska
Wersja niemiecka
Wersja angielska